• Sosyal Medya:
  • Face
  • Tw
  • Rss

Başkanın Mesajı-

 

Derneğimiz  3. Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Ve ardından öğretmenlerimizi bir araya getirdiğimiz geleneksel öğretmenler günü kutlamamızı yaptık. Birde üzücü bir haberimiz var; Nuray Ağca hocamızı kaybettik. Allah’tan rahmet dileriz.Bir haberde yeni okul binamız yapıldı ve okulumuz yerine taşındı. Modern binamız hayırlı olsun.

Yapılan tüzük değişikliği ile artık derneğimizin kısa adı BALİMDER oldu. Yönetim kurulumuzun 9 kişilik olması yönünde karar verildi ve üç başkan yardımcılığı oluşturmuş olduk. Dr . Hüseyin Budak’ın başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulunda ;Başkan yardımcısı ve Başkan vekilimiz Av . Ülkü Sarıtaş, 2. başkan yardımcımız Erkin (Ekrem) Sevinç ve 3. Başkan yardımcımız İsmail Kaplanoğlu oldu.Yeni yönetimde Özcan Esmer arkadaşımız dernek sekreteri olurken, Levent Karabulut yine Muhasip olarak yerini korudu.Derneğimizin kurucularından Müjgan Özsoy ,İşadamı Orhan Gökhan ve  İşletmeci Şadıman Kelle yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

Güzel faaliyetlerle öğretmenlerimiz ve öğrenci arkadaşlarımızı bir araya getiriyoruz.25 Kasım 2018 pazar günü öğretmenler gününde yıllar sonra öğretmenlerimizle Osmanlı konağında  kahvaltı da bir araya geldik. Belediye başkan yardımcısı mezun arkadaşımız Av. Fethi Başaraoğlu’nun katıldığı program coşku içerisinde geçti. Müzik öğretmenimiz sayın Sait Demirkol hocamızın kemanıyla sunduğu birbirinden güzel parçaları zevkle dinledik. Kendisine müteşekkiriz.

Yine 19 mayısta geleneksel pilav günümüzü gerçekleştirdik. Her gün derneğimize üye olan yeni arkadaşlarımızla üye sayımız 200′ ü geçti,  geleceğe ümitle bakıyoruz.

Değerli Mezunlarımız ve Mensuplarımız ;

Tüm bu çalışmalarda sizleri yanımızda görmek istiyoruz.  Bağcılar lisesi Mezunu ve Mensubu olmak ortak paydasında daha güzel çalışmalarda buluşmak üzere…

Saygılarımla