• Sosyal Medya:
  • Face
  • Tw
  • Rss

Başkanın Mesajı-

Değerli Dostlar

Yeni okul binamız yapıldı ve okulumuz yerine taşındı. Modern binamız hayırlı olsun.
Okulumuza yıllarca emek veren bizleri okulumuzda her zaman sıcak karşılayan Müdürümüz Sayın Ramazan Özel görevini yeni Müdürümüz Sayın Cengiz Ofluoğlu’na bıraktı. Sayın Ofluoğluna görevinde başarılar diliyoruz.
Sayın Özel müdürümüze de Okulumuza ve derneğimize katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yapılan tüzük değişikliği ile artık derneğimizin kısa adı BALİMDER oldu. Yönetim kurulumuzun 9 kişilik olması yönünde karar verildi ve üç başkan yardımcılığı oluşturmuş olduk. Dr . Hüseyin Budak’ın başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulunda ;Başkan yardımcısı ve Başkan vekilimiz Av . Ülkü Sarıtaş, 2. başkan yardımcımız Erkin (Ekrem) Sevinç ve 3. Başkan yardımcımız İsmail Kaplanoğlu oldu.Yeni yönetimde Özcan Esmer arkadaşımız dernek sekreteri olurken, Levent Karabulut yine Muhasip olarak yerini korudu.Derneğimizin kurucularından Müjgan Özsoy ,İşadamı Orhan Gökhan ve  İşletmeci Şadıman Kelle yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

Güzel faaliyetlerle öğretmenlerimiz ve öğrenci arkadaşlarımızı bir araya getiriyoruz. 19 mayısta gençlik günü ve pilavımızı yaptık. Güzel bir iftar akşamı yaşadık . 25 Kasım 2018 pazar günü öğretmenler gününde yıllar sonra öğretmenlerimizle Osmanlı konağında  kahvaltı da bir araya geldik. Belediye başkan yardımcısı mezun arkadaşımız Av. Fethi Başaraoğlu’nun katıldığı program coşku içerisinde geçti. Müzik öğretmenimiz sayın Sait Demirkol hocamızın kemanıyla sunduğu birbirinden güzel parçaları zevkle dinledik. Kendisine müteşekkiriz.

Değerli Mezunlarımız ve Mensuplarımız ;

Kişiler geçicidir. Derneğimizde değişimler yaşanmakta ve yaşanacaktır. 8. yılında okulumuzdaki çalışmalara destek vermeye devam ediyoruz. Kütüphanemize kitap ve demirbaş temininde bulunduk.

Tüm bu çalışmalarda sizleri yanımızda görmek istiyoruz.  Bağcılar lisesi Mezunu ve Mensubu olmak ortak paydasında daha güzel çalışmalarda buluşmak üzere…

Saygılarımla